• Všechny kategorie
 • Elektronika
 • Móda a doplňky
 • Dům a Zahrada
 • Děti
 • Auto-moto
 • Sport a cestování
 • Krása a zdraví
 • Sběratelství a umění
 • Hudba knihy a zábava
 • Uživatel
 • Ukončené nabídky
Všechny kategorie
Prohledat titulek i popis nabídky
"IPhone new" - phrase search
=iPhone - exact word match
-iPhone - do not show results having this word
word1 OR word2 - show results containing any of these two words

2855 Policejní kov.svítilna ZOOM strobo, 2intenzit

Počet : 11
Cena "Kup teď'"
139
 • 1 dní do konce ( 14 červ. po, 14:00:04)
 • Místo prodeje zboží: Kutná Hora
 • Dopravu hradí prodávající/kupující: Odběratel
parametry:

Kód zboží : 0

Stav zboží : Nové


 

 

 

 

 

Policejní kovová svítilna ZOOM, strobo, 2 intenzity 

Nepoužitá - na dobírku neposílám

 - Svítilny se ZOOMEM, jejichž vzorem jsou svítilny používané v USA policejních sborech jsou vlhkotěsné a prachotěsné.

image

 - Má možnost regulaci výkonu osvětlení ve dvou krocích a navíc možnost krátkých nepřetržitých záblesků -stroboskopický efekt.

image

 - Svítilna je celokovová, vyrobená z hliníkové slitiny.

image

Jsou osazené vysocesvítivou LED LUXEON diodou.

image

 - Napájí se 3 mikrotužkovými bateriemi, nejsou v balení. 

image

 - Váha s bateriemi je 93g, takže jí v ruce skoro necítíte, dodáváno bez baterií.

Rozměry: délka 100mm, průměr těla 26,7 mm, průměr reflektoru je 33mm.

image

 - A jestli jste popis dočetli až do konce, tak se dozvíte, to co je na svítilně jiného proti ostatním: Je to onen na začátku zmiňovaný ZOOM. Tedy samy si jednuduše řídíte, jak velký kužel světla právě potřebujete. Chcete bodové, úzké světlo a svítit co nejvíce do dálky?  Žádný problém: jen rukou posunete reflektorek do předu. Chcete široký úhel světla? Nic jednodušího, stačí dva prsty posunout dělo paraboly do těla a svítíte pořádně okolo sebe. No a něco mezi tím? Samozřejmě, je to jen na Vás.

Chcete to vidět na videu? Malý klik na miniaturu to zařídí.

Miniatura

kliknutím spustíte přehrávání

image

 - V balení je i praktické poutko, že vám nasazené na zápěstí nevypadne svítilna na zem.

image

Vhodná jak do domácnosti, tak i na výlety do přírody.

 image 

Svítilny mohou mít různě barevný kroužek na tělese svítilny a to bílý, modrý, zelený nebo červený, konkrétní barvu Vám předem nezaručím. Některá již ani nemusí být dostupná, ale bude-li někomu na tomto detailu záležet, pokusím se barvu vybrat. Jak konkrétně svítilny vypadají ilustruje obrázek níže:

 

image  

image  

image 

 image

image 

 image

 

Přečtěte a dodržujte pokyny v návodu k obsluze, který si přečtěte ještě před zakoupením předmětu. 

Návod použití svítilny

 

 

Důležité podmínky, se kterými se zavazujete souhlasit, v opačném případě nepřihazujte.

            Dopravné:  Jak vypočítat výši dopravného při více vyhraných aukcích a poslání najednou v jedné zásilce se dozvíte ve „Více informacích o dopravě a platbě“ a pak ještě podrobněji na stránce O mně. Vypočtete si ji sami a příslušnou částku za dopravu přičtete k ceně předmětů. Výši dopravy budete znát vždy ještě před přihozením. Cena dopravy zahrnuje samotné poštovné, balné a expediční náklady. Posílám jen na adresu, co mi přijde z Aukra v emailu o vydražení jako přepravní adresa (neměním za jinou) a vždy jen doporučeně Českou poštou, po předchozí úplné platbě na účet, nikdy ne na dobírku a do zahraničí. Pokyny k platbě včetně čísla účtu dostanete ihned v emailu "Zpráva od prodejce", co vám po vydražení zašle Aukro. Kupující výslovně souhlasí, že si poslané zboží prohlédne přímo při převzetí zásilky na poště na přepážce a v případě jeho poškození či nekompletnosti sepíše o tomto na přepážce protokol a zboží si nepřevezme. Po vyřešení reklamace s Českou poštou mu bude zasláno jiné, nebo vráceny peníze. Pokud si zákazník nerozbalí zboží na poště, tak se vždy má za to, že přišlo nepoškozené a kompletní. Nemůže se tedy nikdy stát, že předmět bude doručen mechanicky poškozený, protože takovou zásilku na poště nepřevezmete a pošta mi ji vrátí sama zpět. Záruka, je-li poskytována, se nevztahuje na poškození mechanické, úmyslné a vzniklé nesprávným použitím. Mechanicky poškozené, ulomené, prasklé, odřené zboží nelze vyměnit ani vrátit. Pokud si nejste jisti, že budete výrobek umět správně používat, ptejte se předem. Při neoprávněné reklamaci bude zboží odesláno zpět na náklady zákazníka. Nabízené zboží nemusí mít originální obal, může být balené jen volně, případně může být obal poškozen.
            Pokud se jedná o aukci s přihazováním ( a to i když je zde možnost volby Kup teď ) tak se jedná o předmět z předváděcích akcí a z doprodeje sklad. zásob, použitý jako předváděcí model, může být již rozbalen. Proto není prodáván jako nový, ale jako použitý i když ve skutečnosti nebyl v provozu a nikým používán. Záruka na tento předmět tak není poskytována, ale jeho funkčnost si vyzkoušíte během 14 dní a v případě nespokojenosti jej můžete beze stop používání odeslat zpět proti vrácení kupní ceny zboží - expediční náklady nevracím. Atribut "Nový" v záhlaví aukce v tomto případě znamená jen, že předmět nikdo před Vámi ještě nepoužil, ale přesto se nejedná o maloobchodní prodej nového zboží.

Osobní vyzvednutí:  Lze jen jednou týdně (odpoledne a večer) na Praze 4 v Nuslích.  Zde zaplatíte v hotovosti při převzetí. Který všední den to bude, Vám sdělím emailem, nelze si jej vybrat, případně jen zvolíte "Osobní převzetí" ve Formuláři voleb přepravy, kde Vám také sdělím nejbližší možný termín vyzvednutí a přesnou adresu.

Předání je pak možné (orientačně) v této ulici:  Loc: 50°3'43.067"N, 14°26'38.457"

            Záruka spokojenosti: V případě, že Vám zboží nevyhovuje, není funkční nebo to není, co jste očekávali, je možné ho do 14 dnů odeslat nepoužívané, v originálním obalu zpět a to na adresu osobních odběrů na Prahu 4. Toto platí při posílání, nikoliv při osobním odběru. Po jeho doručení vrátím celou částku, za kterou bylo vydraženo, zpět na Váš účet (náklady na dopravné a balné nevracím). Mohu odeslat peníze i složenkou, ale cenu poslání odečtu z konečné sumy. Vrácení plné ceny platí, za předpokladu dodržení termínu zaplacení předmětu do 7 dnů od vydražení. Pokud nezaplatíte v uvedené lhůtě a již nebude možné při navrácení předmětu zažádat Aukro o vrácení provize za neprodaný předmět, bude Vám výše provize odečtena od ceny za vrácený předmět. Při případné reklamaci se kupující svým příhozem zavazuje nepožadovat na prodávajícím náklady na dopravu předmětu a balné a stejně tak náklady na dopravu předmětu zpět k prodávajícímu. Pokud s tímto kupující nesouhlasí, není možné odeslání vydraženého předmětu, ale jen osobní převzetí s platbou v hotovosti.

V případě, že vinou České pošty nedojde k doručení zboží, bude kupujícímu znova zasláno jiné až po ukončení reklamačního řízení s ČP. Více podrobností naleznete na stránce "O mně" a kupující příhozem potvrzuje její přečtení.

 

 

image   Děkuji za návštěvu a přeji spokojenost se zakoupeným předmětem

 

 

Druh obchodu:

Platba předem

Způsob platby:

Jiné

Doprava:

Jiné

shlédnutí : 0