• Všechny kategorie
 • Elektronika
 • Móda a doplňky
 • Dům a Zahrada
 • Děti
 • Auto-moto
 • Sport a cestování
 • Krása a zdraví
 • Sběratelství a umění
 • Hudba knihy a zábava
 • Uživatel
 • Ukončené nabídky
Všechny kategorie
Prohledat titulek i popis nabídky
"IPhone new" - phrase search
=iPhone - exact word match
-iPhone - do not show results having this word
word1 OR word2 - show results containing any of these two words

1180 Profi nůž S&W - Pocket Protector 220mm

Počet : 10
Cena "Kup teď'"
559
 • 1 dní do konce ( 14 červ. po, 13:55:29)
 • Místo prodeje zboží: Kutná Hora
 • Dopravu hradí prodávající/kupující: Odběratel
parametry:

Kód zboží : 0

Stav zboží : Nové


image

 

 

 

Profi nůž Smith&Wesson -Pocket Protector® 220mm

 

 - Celokovový profesionální nůž Smith&Wesson® - Pocket Protector® z titanové oceli 440 STEEL a poloautomatickým otevíráním.

image

 - Nůž je celkem těžký - kvalitní ocel, roztažený měří 22cm, složený - 12,5 cm, délka ostří činí celých 85mm. Titanium 440 STEEL (vyraženo i na střence nože) je vzduchem kalitelná nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku, která se kryje s ocelí 12C27. Má austenitický poměr uhlíku a chrómu 0,56/13,5 % při teplotě 1100ºC. Z tohoto důvodu je i korozní odolnost a tvrdost na stejné úrovni jako 12C27. S ohledem na vyšší podíl nerozpuštěných karbidů má vyšší odolnost proti opotřebení, ale nižší stabilitu ostří jako 12C27. Udržuje si vysokou ostrost v tlakovém řezu.

image

 - Pojistka nože je velmi bezpečná, typu Liner Lock. -přímý, vložkový systém někdy též označován jako Walkerlock. – Tento systém zámků byl vyvinut nožířem Michelem Walkerem. Vlastní blokovací mechanismus je zabudován do rukojeti nože. Odtud také pochází jeho název. Kovový list, vložený do rukojeti nože, se označuje jako vložka. Je-li taková vložka v noži umístěna, dochází při otevírání čepele k jejímu napnutí a zapření o konec čepele uvnitř rukojeti. Tím je pohyb čepele po jejím otevření zablokován. Posunutím vložky do strany dojde k uvolnění fixace s možností zavření čepele. Uvolnění zámku se provádí palcem, jedna ruka tedy zůstává volná pro případný boj či jinou činnost.

 - Nůž je pochopitelně celokovový, plast v profesiánální praxi nemá místo.

image

 - Hlavní předností je ovšem jeho podpora otevírání - "manuální vyhazovák" Jak funguje? Jedná se o otevírání (i zavírání) jednou rukou. Tlak palcem do čepu na hřbetě nože vychýlí čepel z její zavřené polohy po kruhové dráze v rozsahu do cca 30° a zbylá část otvíracího pohybu je realizována tzv. dohozením. Jedná se o obloukový pohyb ruky s nožem, kdy setrvačná síla v důsledku hmotnosti čepele dokončí její rotační pohyb, při kterém překonává boční tření konce pružiny. List pružiny je úzký, cca1/2 šířky čepele, jeho dosednutí je realizováno opřením pokračující rovné části základny čepele o fixní plochu vložené destičky směrem od hřbetu střenky (obdoba clasp knife). Stejný způsob otevírání používal i agent Fox Mulder ve filmu Acta X .

image

 - Váha nože je 200gramů. Perfektní vyvážení a naostřenost je u nožů takové značky Smith&Wesson samozřejmostí.

 - K noži přísluší i polyamidové pouzdro, které tento klenot nožů schovává před denním světlem.

image

 - Nůž je vyroben ve filiálce firmy S&W na Taiwanu a proto je možné ho prodávat za tuto velmi příznivou cenu.

image  image

 
image

Návod k použití a údržbě: Nůž je zbraň a proto je potřeba s ní zacházet velmi opatrně a dbát bezpečnostních zásad, aby nedošlo k poškození zdraví a majetku, nemířit na nikoho ostřím a nepoužívat tento předmět k obraně ani útoku na jinou osobu. Tento předmět je určen osobám starším 18 let, nepůjčujte dětem. Nebezpečí hrozí i při používání samotnému držiteli a to zejména při jeho otevírání či vystřelování.  Nikdy nebuďte v kontaktu s ostrou částí nože. Údržba nože: Je-li nůž sestaven z několika částí, je nutné, zvláště při nošení nože, kontrolovat stálost šroubových spojení. Je-li zjištěno uvolnění šroubového spoje, je nutné je příslušným nástrojem (šroubovák, torx apod.) utáhnout. Šroub utahujeme do úplného zašroubování, ale pouze do té míry, aby nebyl poškozen závit jak šroubu, tak závit na těle nože. Záruku nelze uplatnit na poškozený závit a poškozený či vyšroubovaný šroubek, stejně jako na nůž, který se v důsledku nedotažení či vypadnutí šroubků rozložil na více částí. V případě častějšího výskytu povolování je nutné příslušné šroubové spojení pevně fixovat tmelem proti povolování či příslušným lepidlem. Je-li ke konkrétnímu noži přiložené pouzdro, může nést stopy rozešití či protržení a toto pouzdro má vždy omezenou životnost. Nůž, zvláště otevírací, je konstruován pouze k řezaní a jakákoliv nadměrná síla či pád jej může poškodit a to zejména prasknutím čepele, která pro zvýšení tvrdosti může být kalená, tak jeho zavíracího mechanismu či pojistky. Stejně tak na stranové namáhaní není nůž konstruován, není to páčidlo. Záruku tak nelze uplatnit na mechanické poškození či prasknutí, je to vždy způsobeno nadměrnou silou, na něž není konstrukčně přizpůsoben. Upozornění: U polovystřelovacích a vystřelovacích nožů je počítáno s kratší dobou životnosti otevírací pružiny. Jejím opotřebením nebo oddělením, zlomením ztratí nůž možnost rychlootevírání při plném zachování funkčnosti ostatních částí. Pokud k opotřebení či oddělení pružiny dojde, nejedná se tak o závadu

 

 

Důležité podmínky, se kterými se zavazujete souhlasit, v opačném případě nepřihazujte.

            Dopravné:  Jak vypočítat výši dopravného při více vyhraných aukcích a poslání najednou v jedné zásilce se dozvíte ve „Více informacích o dopravě a platbě“ a pak ještě podrobněji na stránce O mně. Vypočtete si ji sami a příslušnou částku za dopravu přičtete k ceně předmětů. Výši dopravy budete znát vždy ještě před přihozením. Cena dopravy zahrnuje samotné poštovné, balné a expediční náklady. Posílám jen na adresu, co mi přijde z Aukra v emailu o vydražení jako přepravní adresa (neměním za jinou) a vždy jen doporučeně Českou poštou, po předchozí úplné platbě na účet, nikdy ne na dobírku a do zahraničí. Pokyny k platbě včetně čísla účtu dostanete ihned v emailu "Zpráva od prodejce", co vám po vydražení zašle Aukro. Kupující výslovně souhlasí, že si poslané zboží prohlédne přímo při převzetí zásilky na poště na přepážce a v případě jeho poškození či nekompletnosti sepíše o tomto na přepážce protokol a zboží si nepřevezme. Po vyřešení reklamace s Českou poštou mu bude zasláno jiné, nebo vráceny peníze. Pokud si zákazník nerozbalí zboží na poště, tak se vždy má za to, že přišlo nepoškozené a kompletní. Nemůže se tedy nikdy stát, že předmět bude doručen mechanicky poškozený, protože takovou zásilku na poště nepřevezmete a pošta mi ji vrátí sama zpět. Záruka, je-li poskytována, se nevztahuje na poškození mechanické, úmyslné a vzniklé nesprávným použitím. Mechanicky poškozené, ulomené, prasklé, odřené zboží nelze vyměnit ani vrátit. Pokud si nejste jisti, že budete výrobek umět správně používat, ptejte se předem. Při neoprávněné reklamaci bude zboží odesláno zpět na náklady zákazníka. Nabízené zboží nemusí mít originální obal, může být balené jen volně, případně může být obal poškozen.
            Pokud se jedná o aukci s přihazováním ( a to i když je zde možnost volby Kup teď ) tak se jedná o předmět z předváděcích akcí a z doprodeje sklad. zásob, použitý jako předváděcí model, může být již rozbalen. Proto není prodáván jako nový, ale jako použitý i když ve skutečnosti nebyl v provozu a nikým používán. Záruka na tento předmět tak není poskytována, ale jeho funkčnost si vyzkoušíte během 14 dní a v případě nespokojenosti jej můžete beze stop používání odeslat zpět proti vrácení kupní ceny zboží - expediční náklady nevracím. Atribut "Nový" v záhlaví aukce v tomto případě znamená jen, že předmět nikdo před Vámi ještě nepoužil, ale přesto se nejedná o maloobchodní prodej nového zboží.

Osobní vyzvednutí:  Lze jen jednou týdně (odpoledne a večer) na Praze 4 v Nuslích.  Zde zaplatíte v hotovosti při převzetí. Který všední den to bude, Vám sdělím emailem, nelze si jej vybrat, případně jen zvolíte "Osobní převzetí" ve Formuláři voleb přepravy, kde Vám také sdělím nejbližší možný termín vyzvednutí a přesnou adresu.

Předání je pak možné (orientačně) v této ulici:  Loc: 50°3'43.067"N, 14°26'38.457"

            Záruka spokojenosti: V případě, že Vám zboží nevyhovuje, není funkční nebo to není, co jste očekávali, je možné ho do 14 dnů odeslat nepoužívané, v originálním obalu zpět a to na adresu osobních odběrů na Prahu 4. Toto platí při posílání, nikoliv při osobním odběru. Po jeho doručení vrátím celou částku, za kterou bylo vydraženo, zpět na Váš účet (náklady na dopravné a balné nevracím). Mohu odeslat peníze i složenkou, ale cenu poslání odečtu z konečné sumy. Vrácení plné ceny platí, za předpokladu dodržení termínu zaplacení předmětu do 7 dnů od vydražení. Pokud nezaplatíte v uvedené lhůtě a již nebude možné při navrácení předmětu zažádat Aukro o vrácení provize za neprodaný předmět, bude Vám výše provize odečtena od ceny za vrácený předmět. Při případné reklamaci se kupující svým příhozem zavazuje nepožadovat na prodávajícím náklady na dopravu předmětu a balné a stejně tak náklady na dopravu předmětu zpět k prodávajícímu. Pokud s tímto kupující nesouhlasí, není možné odeslání vydraženého předmětu, ale jen osobní převzetí s platbou v hotovosti.

V případě, že vinou České pošty nedojde k doručení zboží, bude kupujícímu znova zasláno jiné až po ukončení reklamačního řízení s ČP. Více podrobností naleznete na stránce "O mně" a kupující příhozem potvrzuje její přečtení.

 

 

image   Děkuji za návštěvu a přeji spokojenost se zakoupeným předmětem

 

 

Druh obchodu:

Platba předem

Způsob platby:

Jiné

Doprava:

Jiné

shlédnutí : 0